SUBMENU

Kalendář

<< květen 2020 >>
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Novinky e-mailem

Máte-li zájem o zasílání novinek, vyplňte Vaši e-mailovou adresu a v dalším kroku si nastavte o co máte zájem. Později se můžete kdykoliv odhlásit.

*E-mail:

» AKTUALITY » KURZY na ÚNOR, BŘEZEN a DUBEN 2020 jsou vypsány :o) ZŘUŠENO

KURZY na ÚNOR, BŘEZEN a DUBEN 2020 jsou vypsány :o) ZŘUŠENO

Detail [›]

Hledejte v sekcích KURZY 2020/ÚNOR, BŘEZEN, DUBEN. Veškeré dění v našem krámku je také zaznamenáno v kalendáři - příslušné dny - kdy se u nás tvoří - jsou označeny barevným kolečkem. Věříme, že se Vám naše nabídka bude líbit :o) Aktuální informace naleznete také na FACEBOOKU :O) www.facebook.com/kramekKre ...

Fotografie z kurzů naleznete na INSTAGRAMU krámku - Kreativ, Domažlice.

 

Většinu výrobků, které budeme na kurzech vyrábět, si můžete prohlédnout „na vlastní oči“ v obchodě krámek – Kreativ v Domažlicích.

 

Všechny fotografie použité v letáčku jsou ilustrativní – na všech kurzech si můžete vybrat z  rozličného materiálu a tvořit dle vlastní fantazie a vkusu :o)

 

Přijďte si odpočinout od denních stereotypů, odreagovat se a zároveň se něčemu přiučit do naší kreativní dílny.  Je dost možné, že objevíte nového, krásného koníčka a užijete si radost ze společného tvoření. Všem technikám se můžete dále věnovat v domácím prostředí, ve školách na táborech … Už budete vědět jak na to! Potřebný materiál na Vaše tvoření najdete u nás v krámku.

 

Cena kurzu zahrnuje odborné vedení, veškerý materiál (není-li uvedeno jinak) a kafíčko, čaj-kdo co má rád. Zájemce o jednotlivé kurzy či dílny prosíme o zarezervování termínu a zaplacení zálohy buď osobně v obchodě, telefonicky na čísle: 727 918 041, přes  e-mail: info@kramek-kreativ.cz nebo přes naše webové stránky www.kramek-kreativ.cz (kde se můžete také přihlásit k odběru novinek)   a zálohu pak uhradíte dodatečně v krámku. Doplatek kurzovného uhradíte po kurzu.

 

Na kurz se můžete přihlásit ještě den před jeho konáním (není-li již obsazen). Zrušit svoji účast můžete nejpozději 3 dny před konáním kurzu poté je záloha při neúčasti nevratná! Možná změna termínu vyhrazena (dle zaplněných míst).

Délka kurzů záleží na zvolené technice a její náročnosti. Ale počítejte s tím, že u nás strávíte tak 2 až 3 tvořivé hodinky.

Velmi se na Vás těšíme :o)

 

Sledujte náš Facebook (krámek-kreativ) – kde naleznete čerstvé informace o dění v krámku: novinky ve zboží, fotky z kurzů a jiné. Také na našich www. stránkách (www.kramek-kreativ.cz) naleznete informace o připravovaných kurzech, sortimentu, popisy technik, fotogalerii a do budoucna doufám, že ještě mnohem více :o) najdete nás i na Instagramu – krámek-kreativ.                                                                                                                                                                                     

Za krámek – Kreativ           Andrea Dufková

čtyřkorálek čtvereček, macramé v kruhu, potahované náušnice, korálková kraslice pruhy, foamiran-pryskyřník, zapich.patchwork-kraslice, 3D drátovaný ptáček, háčkovaný květináč, sutašky-Eva, panenka CHIC, Boho drhaný svícen

krámek KREATIV


telefon: +420 727 918 041
e-mail: info@kramek-kreativ.cz

 

prodejna: Po-Pá 9:00-17:00
  So ZAVŘENO
  (polední přestávka 12-13hod)